Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky! Zlatý volant, Mika Häkkinen, F1, Praha | Constructors F1

etina English Rusky

Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky! Zlatý volant, Mika Häkkinen, F1, Praha | Constructors F1 Constructors F1

Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!

Ing.Jana Svobodová/Autodrom Most | 9.12.16 | Zlatá,ý,é, řídítka,volant, oko

F1 2016

Už po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony.

Mika 1

Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, bude dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

MIKA

Při této příležitosti uvolňuje pořadatelská agentura SPORT-PRESS do prodeje limitované množství padesáti GOLD vstupenek. „Stali jsme se hrdým partnerem galavečera, což ocení právě zájemci o GOLD vstupenky, které jsou totiž zajímavě cenově zvýhodněny,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

Dalším bonusem je společný snímek s legendárním pilotem, pořízený profesionálním fotografem. „Propojení mezi úspěšným sportovcem, prestižní zavedenou anketou a naším okruhem funguje i proto, že Mika Häkkinen před lety mostecký autodrom osobně navštívil. Fanoušci by neměli váhat se zakoupením vstupenek. Na místě v den konání akce už totiž nebudou k dispozici,“ upozornil pan Volovecký.

Podrobnější informace podá a objednávky přijímá Veronika Raková na telefonním čísle +420 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz.

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2021) Copyright © (2011) Constructorsf1.com