Motocykl 2023 - 57.103 návštěvníků- Aktuálně, motocykl, Praha, výstava , návštěvníci | Constructors F1

etina English Rusky

Motocykl 2023 - 57.103 návštěvníků- Aktuálně, motocykl, Praha, výstava , návštěvníci | Constructors F1 Constructors F1

Motocykl 2023 - 57.103 návštěvníků-

ABF | 6.3.23 | Aktuality

Po pětileté pauze zaujala 23. výstava motocyklů, čtyřkolek a příslušenství MOTOCYKL PRAHA mimořádný počet lidí. Na výstaviště PVA EXPO PRAHA dorazilo za stroji světových značek ve dnech 2. až 5. března celkem 57 103 návštěvníků. Výstava, kterou osobně zahájil zvolený prezident Petr Pavel, nabídla přehlídku stovek motocyklových modelů, široké portfolio příslušenství, kolekce motorkářské módy i hvězdné tváře. K unikátnosti přispěla i souběžná akce Bohemian Custom Motorcycles.

Pět hal letňanského výstaviště a celková hrubá výstavní plocha téměř 30 tisíc čtverečních metrů hostily nejpoutavější expozice 116 vystavovatelů z celkem pěti zemí. V PVA EXPO PRAHA nechyběly světoznámé i tuzemské značky, které prezentovaly novinky mezi modely i legendární stroje.

1

Návštěvníci měli možnost zhlédnout také jedinečné stroje slavné české značky Böhmerland. Právě v Letňanech navíc došlo k předání prvního kusu této motorky novému majiteli v rámci souběžné akce Bohemian Custom Motorcycles. Ta prezentovala stavby a přestavby motorek od špičkových stavitelů z tuzemska i zahraničí.

Program plný hvězd

Návštěvníci se během výstavy mohli setkat s kaskadéry a osobnostmi oboru, například s účastníky závodu Rally Dakar Ollie Roučkovou nebo Ondřejem Martincem. Výstavu si nenechali ujít hrdinové cestovatelského seriálu Po jedné stopě Martin Písařík a Igor Brezovar. Podpořit svou oblíbenou značku JAWA přišel i zpěvák Kamil Střihavka. Došlo i na edukaci, Motoškola se postarala o tematické přednášky, k dispozici byly motorky s padacím rámem. Zájemci se zúčastnili besedy s novinářem a cestovatelem Jardou Šímou.

Na venkovní ploše před Vstupní halou II letňanského výstaviště byl všudypřítomný adrenalin. Představil se Adam Peschel a jeho Special Brothers Team, Martin Krátký se svým kaskadérským vystoupením, junior sidecarcross a s ukázkovými lekcemi přijela Akademie BEZPEČNĚ NA MOTORCE. Koho zajímaly skútry, mohl využít testovacích jízd modelů od CLS DEAL nebo od Hondy.

Výstava MOTOCYKL se koná v hlavním městě České republiky vždy jednou za dva roky. Prohlédnout si nejnovější modely světových značek budou moci návštěvníci PVA EXPO PRAHA opět v termínu 6. – 9. 3. 2025. Více informací na www.motopraha.cz.

 

 

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2023) Copyright © (2011) Constructorsf1.com