PAULO DUARTE FIM EnduroGP WORLD CHAMPIONSHIP 2023 Portugalsko-Santiago do Cacém. ÚAMK, KBS, motokros, | Constructors F1

etina English Rusky

PAULO DUARTE FIM EnduroGP WORLD CHAMPIONSHIP 2023 Portugalsko-Santiago do Cacém. ÚAMK, KBS, motokros, | Constructors F1 Constructors F1

PAULO DUARTE FIM EnduroGP WORLD CHAMPIONSHIP 2023 Portugalsko-Santiago do Cacém.

KBS Unhošť Press | 12.10.23 | Aktuálně

ÚAMK KBS Unhošť 2023

Kouble se v endurovém MS posunul na celkově sedmé místo, sedmý je i Škuta

Santiago do Cacém (Portugalsko) 9. října (ČTK) - Nejlepší český endurový jezdec Kryštof Kouble se v závěrečném závodě mistrovství světa v Portugalsku posunul na konečné sedmé místo v kategorii Enduro 2. Stejnou pozici obsadil i druhý člen týmu KBS ÚAMK Unhošť Matěj Škuta ve třídě Junior 2.

1

Kouble i Škuta vybojovali v Santiagu do Cacém v sobotu sedmé a v neděli osmé místo. "Poslední dva závody byly hodně zajímavé. První víkend byly těžké přejezdy a vysoké teploty tomu nepřidaly. Teď byly lehčí přejezdy, ale zase více testů," řekl Kouble k závěrečným dílům MS v Portugalsku. "Teplo bylo neuvěřitelné. Nevím, zda jsem někdy zažil, že bych na přejezdu vařil a na testech mi bylo až blbě z toho, jaké bylo vedro," uvedl český reprezentant.

Pětadvacetiletý jezdec nasbíral v MS 102 bodů a v závěru se mu podařilo předstihnout Australana Wila Ruprechta, který poslední dva závody vynechal. Škuta získal v juniorské kategorii 122 bodů a sedmé místo uhájil o bod před Španělem Albertem Fontovou. "Se sedmým místem jsem spokojený. Je to stejný výsledek jako loni, ale získal jsem mnohem více bodů, za což jsem rád," řekl Škuta na facebookovém profilu týmu.

2

V doprovodném Světovém poháru byl v kategorii Open 2S dvakrát nejrychlejší Jiří Hádek a vyhrál i celkově. Mezi čtyřtakty klesl na konečné čtvrté místo Jakub Hroneš, který v posledním závodě nestartoval.

 

Další info-foto-video a rozhovory: https://www.facebook.com/ladislav.krupicka.969

 

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2024) Copyright © (2011) Constructorsf1.com