Poklopy revizních šachet a bezpečnost silničního provozu. Bezpečnost, město Unhošť, silnice, silniční provoz, Hájecká ulice, poklopy revizeních šachet. | Constructors F1

etina English Rusky

Poklopy revizních šachet a bezpečnost silničního provozu. Bezpečnost, město Unhošť, silnice, silniční provoz, Hájecká ulice, poklopy revizeních šachet. | Constructors F1 Constructors F1

Poklopy revizních šachet a bezpečnost silničního provozu.

Miroslav Sanytrák | 24.3.23 | Aktuality

Bezpečnost silničního provozu - město Unhošť - Hájecká ulice - poklopy revizních šachet

Nejdříve jsem se domníval, že jde o nějaký šlendrián, sotva se ulice Hájecká v Unhošti dokončila novým povlakem asfaltu, hned se do ní vrtalo???!

Byl jsem dost rozlícen, ač jsem léta pracoval pro jednu firmu zabývající se značením silnic, kde jsem se mnohé naučil, tohle mne prostě zaskočilo a zároveň překvapilo. Kdysi dávno jsem i jako fotograf a kameraman pracoval pro společnost STRABAG a.s. a fotografoval silnici směr Karlovy Vary a filmoval okolní silnice, opět jsem mnohé viděl. Technologie se od té doby doslova pohnuly dopředu. I když musím společnost STRABAG, a.s. pochválit, už tenkrát dbala na bezpečnost silničního provozu. ( I ulice U Pily v Unhošti, kde vstupy do kanálů a revizní poklopy jsou naprosto v rovině asfaltového povrchu) 

Hájecká ulice se dělala na několik etap, poslední tento týden se pokládal konečný asfalt.

2

3

1

10

Druhý den  jsem však se zděsil, že se do nového povlaku silnice kope a že se budou dělat poklopy kanálů, tzv. revizní vstupy kanalizace. 

Hájecká

Hájecká 1

Další den jsem však ku své spokojenosti byl poučen technickými pracovníky, kteří používají nejnovější technologii k úpravě poklopů, celou horní čast vytáhnou, podloží nafouknutou duší a díru vyplní betonem a tím zabezpečí přesnou nivelaci celého poklopu s asfaltem . 
Takže nedojde k tomu, co vidíme na mnoha našich silnicích-vystupující kanál a auta dostávají doslova na frak, mnozí se tomu chtějí vyhnout a dochází k dost těsnému potkávání automobilů na silnici. 

Technologický postup vidíte níže na fotografiích :

Tech

22

33

 Speciální stroj na "vytahování" horní části kanálů.

  

 

 

Štítky

 


Konstrukce formule F1

Klikněte na část, která vás zajímá

Formule Zadní kolo Brzdy Svtla Zadní závs kol Zadní kídlo Podvozek Výfuk Válce Kamery Skelet Sedadlo Pední kolo Volant Zrcádko Pední závs kol umák Pední kídlo

Do dalšího závodu Formule 1 zbývá

dní
hodin
minutt
sekund

Kalendáře GP F1

Copyright © (2024) Copyright © (2011) Constructorsf1.com