Velká cena F1 Turecka 2006 - Istanbul - po F1,Formule 1, construct, okruhy, závody, grand prix | Constructors F1 Constructors F1

Velká cena F1 Turecka 2006 - Istanbul - po

Miroslav Sanytrák | 28.8.06 | Komentáře - M.Sanytrák 2006

Letošní GP F1 Turecka byla velice napínavou od začátku do konce. Řekl bych , že druhou nejzajímavější v.....

Letošní GP F1 Turecka byla velice napínavou od začátku do konce. Řekl bych , že druhou nejzajímavější v letošní sezoně. Viděl jsem ji jako taktizování všech týmů, přičemž boj mezi Alonsem a M.Schumacherem od 13 kola do cíle byl napínavý a ukazoval profesionalitu obou pilotů. Náročnost tratě se projevila v rozestupech formulí i ve zkušenostech starých zkušených jezdců a nezkušenostech nováčků. Zvítězil poprve ve své karieře F.Massa, druhý dojel po urputném boji F.Alonso a třetí M.Schumacher. Bramborovou medaili si tentokrát odnesl J.Button, jehož výkon po celý závod byl stabilní.